Praca, nie obietnice

FINAŁ II EDYCJI TURNIEJU DZIKICH DRUŻYN Z PODKARPACIA

Odsłony: 4070

3tddData wydarzenia: 7 września (sobota) 2013 roku

Drużyna Los Blancos zwyciężyła w II edycji Turnieju Dzikich Drużyn z Podkarpacia organizowanym przez Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Porębę. Zwycięzcy ze Stalowej Woli zdobyli nagrodę główną turnieju jaką był wyjazd do Brukseli.

W Wielkim Finale rozgrywanym 7 września na Orliku przy ul. Batalionów Chłopskich w Rzeszowie wystartowało 12 drużyn wyłonionych podczas eliminacji w największych miastach województwa. Po zakończeniu fazy grupowej do ćwierćfinału rzeszowskiego finału dostały się cztery najlepsze drużyny wśród których były Platynowe Łokcie z Sanoka, Tuszyma Tuszymka z Dębicy, Fireman Wrzawy
z Tarnobrzega oraz Los Blancos ze Stalowej Woli. Najpierw ekipa z Sanoka po zaciętym meczu pokonała skromnie zespół Tuszyna Tuszynki 1:0, a następnie po koncercie bramek Los Blancos zwyciężył z tarnobrzeskim zespołem 5:2. Spore emocje były również podczas meczu o trzecie miejsce w którym zawodnicy z Tarnobrzega musieli uznać wyższość Tuszymy Tuszymki.

Najbardziej zacięta rywalizacja towarzyszyła jednak drużynom z Sanoka i Stalowej Woli, które wystąpiły w finale. Stawka tego meczu jaką był bilet do Belgii, sprawiła, że obie drużyny świetnie zagrały w obronie i nie pozwalały przeciwnikowi rozwinąć akcji. Lepsi w tym starciu okazali się jednak zawodnicy Los Blancos ze Stalowej Woli, którzy pod koniec meczu zdobyli zwycięską bramkę.

W całej II edycji Turnieju Dzikich Drużyn z Podkarpacia wystartowało łącznie 152 zespoły w których zagrało ponad 1200 zawodników. Eliminacje były rozgrywane w takich miastach jak: Brzozów, Dębica, Jarosław, Krosno, Mielec, Przemyśl, Przeworsk, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg.

Wśród zaproszonych na Finał gości znajdowali się: senator Alicja Zając, senator Andrzej Matusiewicz, radny rady Miasta Przemyśla Władysław Bukowski.

  • 1tdd
  • 2tdd
  • 3tdd
  • 4tdd
  • 5tdd

Simple Image Gallery Extended