Praca, nie obietnice

W Regionie

AGROBIESZCZADY 2013

Odsłony: 5133

DSC 5486Data wydarzenia: 27-28 lipca (sobota-niedziela) 2013 roku 

W dniach 27 oraz 28 lipca 2013 roku odbyła się XVIII Edycja Targów Rzemiosła i Przedsiębiorczości  oraz wystawy zwierząt „Agrobieszczady 2013”. Ten rok przyniósł wspaniałą pogodę, która utrzymała się przez dwa dni Targów. Jak co roku w inauguracji otwarcia udział wzięli: senator Alicja Zając, senator Andrzej Matusiewicz, poseł Bogdan Rzońca, wraz z samorządowcami powiatu Leskiego i Sejmiku Wojewódzkiego.

Po inauguracji otwarcia Parlamentarzyści odwiedzili wystawy Kół Gospodyń Wiejskich, jak i wystawy zwierząt oraz wystawy „Smaki Regionów”. Senator Andrzej Matusiewicz zabrał głos
w czasie ceremonii otwarcia, dziękując organizatorom za przygotowanie tegorocznej edycji. Podczas imprezy odbyły się również konkursy między innymi: Konkurs na ,,Najciekawsze Stoisko Wystawowe, w którym pierwsze miejsce zajęły Galicyjskie Specjały z Wędzarni z Pradziada ,,Jasiołka’’, drugie miejsce przypadło dla ,,Pasieki Bieszczady’’ Marcina Pomykały, natomiast trzecie miejsce (ex aequo) zajęły: Pracownia Rękodzieła Artystycznego Ceramika i Garncarstwo Alicja Gałeza oraz Firma Baja Jacek Konderak ,, Świece Wodne’’.