ŚWIĘTO POLICJI W PRZEMYŚLU

Odsłony: 3383

DSC 0251Data wydarzenia: 13 lipiec (piątek)  2012 rok

W dniu 13 lipca Senator RP Andrzej Matusiewicz, na zaproszenie Komendanta Miejskiego Policji
w Przemyślu Pana inspektora Krzysztofa Pobuty, uczestniczył w uroczystościach związanych
ze Świętem Policji. W czasie swojego wystąpienia Senator Matusiewicz nie tylko pogratulował awansowanym funkcjonariuszom, ale odniósł się również do bieżącej sytuacji w jakiej znajduję się służba.

W przemówieniu Senator przedstawił miedzy innymi: działania komisji senackich, które za cel nadrzędny stawiają sobie poprawę działania jednostki, parlamentarny proces decyzyjny dotyczący zmian w ustawie o emeryturach i rentach służb mundurowych, jak również działania Senatu RP mające na celu zwiększenie wysokości poborów funkcjonariuszy.

Na koniec swojego wystąpienia Senator Andrzej Matusiewicz złożył okolicznościowe życzenia a na ręce Pana Komendanta został przekazany okolicznościowy adres gratulacyjny.

  • DSC_0226
  • DSC_0227
  • DSC_0228
  • DSC_0235
  • DSC_0242
  • DSC_0249
  • DSC_0251
  • DSC_0253

Simple Image Gallery Extended